Graviravimas

Antspaudų gamyba

Gaminame įvairių tipų bei formų antspaudus: vardinius, rekvizitų, apvalius įmonių, reljefinius, rašiklius su spaudu, individualaus dizaino bei spalvotus. Antspaudai yra graviruojami ant gumos, todėl yra nepriekaištingos kokybės ir pagaminami greitai.

Suvenyrų gamyba

Įvairaus pobūdžio, dydžio bei paskirties suvenyrai – nuo raktų pakabuko iki puzlės su jūsų pasirinktu vaizdu. Dideliems kiekiams siūlome nuolaidas.

Spausdinimas

Spausdiname nuotraukas ant puodelių, marškinėlių, kitų paviršių. Spausdinama kokybiškais dažais, todėl produktai ilgai nesusidėvi.

Graviravimas

Graviravimas yra procesas, kurio metu medžiagos paviršius yra paveikiamas lazeriu, todėl apdoroti galima įvairias medžiagas, sukurti atvaizdai kokybiški ir ilgaamžiai. Šis būdas ypatingas tuo, kad apdorojamos medžiagos, kurių kitais būdais paveikti neįmanoma. Procesai yra kompiuterizuoti, todėl išgraviruoti galima smulkiausius užrašus, ornamentus ant įvairių paviršių.

Pjaustymas lazeriu

Tiksliai lazeriu išpjaustome sudėtingas figūras, ornamentus iš įvairių medžiagų. Naudodami modernią techniką, darbus atliekame neprieškaištingos kokybės. Lazeriu pjaustome organinį stiklą, medį, fanerą, popierių ir kartoną, odą, audinius, silikoną, plastikus.

Darbų pavyzdžiai:

Graviravimas - woodiswood.lt Graviravimas - woodiswood.lt Graviravimas - woodiswood.lt

Norėdami sužinoti daugiau apie graviravimo paslaugą susisiekite:

  •  Adresas: K. Baršausko g. 14, Gižų k., Gižų sen., Vilkaviškio r. sav.
  • El. paštas: info@woodiswood.lt
  • Tel.: +370 614 95983
  • Socialiniai tinklai: Facebook | Instagram
  • Kiti kontaktai